Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia rekrutacyjne
Autor Wiadomość
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-12-01, 21:47   Ogłoszenia rekrutacyjne [Cytuj]

Mam pytanie: jak to jest, że w tematach z ogłoszeniami każdy może pisać dowolne pierdoły nie przejmując się zasadami tego działu i tematów tak oznaczonych? Mam kolejne pytanie: dlaczego moderacja forum pozwala na to? Ba! Emil sam również to robi? Dlaczego za łamanie zasad w tamtym dziale nie ma żadnych konsekwencji, a za pisanie niecenzuralnych słów już są? Proszę o wytłuszczenie punktów regulaminu, które należy brać na poważnie, a które można olać, bo ja takiego spisu nie posiadam, a widać istnieje.

ed.

Jeśli jest za mało moderatorów i ten jeden nie jest w stanie ogarnąć całego forum i stosować się również do zasad, to może należy przeprowadzić jakiś dodatkowy nabór? Bo teraz wychodzi na to, że na forum istnieje zasada "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" a jedyny moderator nie jest w stanie zrobić od miesiąca jednego ... splita (w temacie GWNu) i kilku dalszych w pozostałych tematach. Więc może naprawdę potrzeba kilku nowych modów, którzy pomogą mu w wypełnianiu obowiązków?
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Emilka 2010-12-02, 00:57, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mef
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2010-12-01, 21:51    [Cytuj]

Dodaj do tego jeszcze że niektórzy za niecenzuralne słowa nie zostali ukarani, bo właściwie nikt na bierząco nie zajmuje się moderacją...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-12-01, 21:54    [Cytuj]

W tym zakresie działania są podejmowane w błyskawicznym tempie, wierz mi ;)

ALE PROSZę zwyczajnych użytkowników tego forum o niepisanie w tym temacie, tylko o odpowiedź moderacji/administracji.

pozdrawiam.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2010-12-01, 22:04    [Cytuj]

Khhagrenaxx, Zgłosiłem osobę która napisała wulgaryzmy i do tej pory nie dostała warna, jak ktoś pisał na SB to pół dnia mineło nim ktoś zauwazył, mimo że w międzyczasie wypowiadało się na SB 2 adminów...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 01:18    [Cytuj]

Osoby z zespołu nie zajmują się moderacją forum. Reagujemy tylko jeśli coś przez dłuższą chwilę nie jest wyłapane przez opiekuna forum. A moderatorem i administratorem jest Emil, który w tej chwili jest zajęty pisaniem pracy mgr. Jak będzie miał więcej luzu to wróci do aktywnego moderowania.

Co do naboru na moderatorów - pamiętam, że Emil przeprowadzał takowy kilka miesięcy temu i chyba nikt się nie zgłosił (tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie orientuję się w szczegółach).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 01:24    [Cytuj]

To w takim razie kto stoi nad moderatorem/administratorem forum?
Bo tutaj została zgłoszona skarga, że na pewne punkty regulaminu reaguje, a na inne nie.

Co innego, jakby nic nie robił ;P
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 01:30    [Cytuj]

Cytat:
Bo tutaj została zgłoszona skarga, że na pewne punkty regulaminu reaguje, a na inne nie.


Po prostu w pierwszej kolejności reagujemy na najpoważniejsze przewinienia. Jeśli widzę, że ktoś bluzga i z jakiegoś powodu nie ma reakcji moderatora to sam egzekwuję regulamin. Na drobniejsze przewinienia typu offtopowe spamy nie mam po prostu czasu.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 01:39    [Cytuj]

Może warto ogłosić stały nabór na moderatorów? Chociażby na poszczególne działy forum, nawet jeśli nie na nadzór na całym od razu. Bo np w rekrutacyjnych, czy gdzieś, przydałaby się jedna osoba, która tam zagląda i pilnuje, by jakichś większych ekscesów nie było ;)
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 01:57    [Cytuj]

Nabór był i bez efektów. No ale można spróbować jeszcze raz. Jak Emil będzie miał więcej czasu to pogadam z nim o tym.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 16:56    [Cytuj]

W takim razie jak widzisz Philu funkcjonowanie forum, skoro jedyny moderator jest zajęty ważniejszymi sprawami, a wy - co oczywiście rozumiem - jesteście skupieni na tworzeniu, usprawnianiu i poprawianiu gry?

Jeśli jeden nabór zawiódł, ogłoście kolejny i kolejny, bo zawsze zwiększa to szansę, że znajdzie się ktoś, kto będzie mógł poświęcić odrobinę swojego czasu, by użytkownikom tego forum żyło się lepiej. Chyba że chcecie mieć tutaj drugie Veass.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2010-12-02, 22:05    [Cytuj]

Praca mgr napisana jestem w tym momencie do dyspozycji wszystkich.
Co do moderowania moderuje jak moderuje pozwalam wam na wiele widzę że jednak wbijacie mi sztylet w plecy oki w takim razie będę się teraz trzymał sztywno regulaminu i wsio. Nie będę się z nikim użerał bo nie mam na to ochoty.
Nabór na modów był nie zgłosił się nikt konkretny nowego nie będzie sam z Bolim sobie poradzę. Proszę o wyrozumiałość.
Koniak nie ma twojego zgłoszenia proszę o ponownie lub linka mi prześlij.

Jeśli nie odpowiada wam moja moderacja to napiszcie to wyżej moimi zwierzchnikami są Phil, Ralz, Cerek, itp ja tu tylko moderuje i ogarniam całe forum.
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Spider4, Khhagrenaxx, Kalam
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2010-12-03, 08:14    [Cytuj]

Gratulacje z okazji napisania, teraz jeszcze to obronić!

Przy okazji chciałbym się zapytać dlaczego temat ogłoszeniowy PMC został w "dziwny" sposób podzielony, teraz jest w porządku ale wcześniej zostawione były 3 posty - które osobiście odebrałem jako prztyczek w nos.
Nic nie mam do Twojej wcześniejszej moderacji, uważam wręcz, że wywiązujesz się z niej nad podziw dobrze, niemniej chciałbym znać przyczynę tego wcześniejszego działania. Oczywiście jeśli to Ty jesteś za nie odpowiedzialny.
Pozdrawiam.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-12-03, 09:55    [Cytuj]

Emilu, nie odbieraj tego osobiście, byłeś zajęty, zagalopowałeś się i sam złamałeś w jednym miejscu regulamin, którego powinieneś przestrzegać, no trudno, zdarza się.

Nie wiem jak ty, ale ja po prostu zauważam różnicę na tym forum teraz a trzy miesiące temu (w sensie takim, że wróciło wielu użytkowników, jest o wiele więcej postów i gdyby miała nad tym zapanować jedna osoba, to musiałaby siedzieć cały czas i tak być nie może).

Ja jestem ze Śląska i dla mnie porządek musi być:) pozdrawiam i życzę owocnego moderowania.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2010-12-04, 01:08    [Cytuj]

Żet mam ci wspomnąć ile razy ty łamałeś regulamin? Skwituję twoje zachowanie w prosty sposób: Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?
Oki tak jak napisałem teraz będę się trzymał sztywno regulaminu i to wsio.

Kalam mój błąd, późno było i zrypałem sprawę w przenoszeniu i zapomniałem to naprawić bo oczy zamykały się same.
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Spider4

Posty: 718
Piwa: 31/52

Zloto
Wysłany: 2010-12-04, 14:18    [Cytuj]

Cóż... były już walki o sztywne trzymanie się regulaminu... ale widać ludziom brak ucisku. Powodzenia w następnych walkach z waranami za zalogowanie się. Ja już ich wspierać nie będę... bo po co, skoro potem wszyscy narzekają na wolność ;P

Oby wasze tematy puste były a całe życie wojów wróciło na fora gildyjne.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bolivar
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12