Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Główny skwer
Autor Wiadomość
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-12-09, 08:29    [Cytuj]

- Tak, zatrzymamy się i grzecznie poczekamy aż piraci grzecznie sami do na przyjdą, padną nam do nóg i przeproszą że musieliśmy czekać. Jak chcesz, możesz właściwie zostać. Przyjdą i sheblują Ci odbyt.

Kiedy dobiegli, Aza stanął niemal na środku ulicy, czekając az zdyszany rekrut dojdzie do niego.

- No, popatrz sobie. Ani jednego śladu walki. Żadnych krzeseł, śmieci na ulicy, krwi lub czegoś podobnego. Teraz te cholerne wojny tak wyglądają. Siedzi para grubasów przy stołkach, zapijając sie alkoholem o sile szczyn i cenie za która mogli by nas obu sprzedac do Krumshu jako panienki.
Gdy Aza skończył swój pouczający wywód, przeszedł do rzeczy.
- Spodziewałem się jakiejś większej rozróby. A Tak poczekamy, aż pewna dwójka pojawi się dokładnie naprzeciwko nas i wchodzimy do środka. Jak nie zapewnili nam zabawy, to przynajmniej picie i jedzenie za te maratony po mieście się należny.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-12-09, 22:21    [Cytuj]

-Moi tutaj? A na cholerę?-myśli kołatały w głowie drowa jak szalone, w końcu nabrał oddechu i spojrzał wyraźniej po otoczeniu. Budynek prezentował się jeszcze bardziej paradnie niż ekskluzywny zamtuz, który nie raz jawił się w pijackich widach Kalama.
-O takie cudo, właśnie takie bym chciał prowadzić.-mruknął mimowolnie i wciągnął wywalony język. Wizja burdel-taty ulotniła się jak mgła.

-Taaa jest szefuńciu.-zasalutował zamaszyście a następnie poprawił uprząż z bronią. -Kamraty kamratami, ale w końcu to przez nich musiał nosić to bufiaste wdzianko.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
HumanWafer
Green iz mean!


Ghazghkull
Ork
Berserker
Wiek: 34
Posty: 50
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Udź

Zloto
Wysłany: 2010-04-25, 22:53    [Cytuj]

Błąkając się bez celu, olbrzymi ork z pewnym sentymentem rozglądał się po mieście, które w końcu przez tak długi czas było miejscem spotkań towarzyszy broni. Doszedłszy do ławeczki na której przed tylu laty spał, usiadł zmęczony i popadł w zamyślenie.
Po chwili, wydobył z fałd szat butelczynę trunku i wydobywając z jej szyjki korek, powiedział ledwie słyszalnym szeptem.
Za tych co kości bieleją na czterech krańcach świata, a których sił obronić mi brakło...
I pociągnął potężny łyk trunku...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW
     
tomsky27


Toruviel
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 26
Piwa: 1/2

Zloto
Wysłany: 2010-04-26, 15:08    [Cytuj]

Elfka spojrzała na orka - Ghazz ty ochlajmordo! Czas byłby się za odbudowanie osady brać, a nie tylko tanie wina żłopać! Podobno Zygfryd już zaczął, ale coś mu narazie niemrawo idzie...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Wojownicy Wiatru
     
HumanWafer
Green iz mean!


Ghazghkull
Ork
Berserker
Wiek: 34
Posty: 50
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Udź

Zloto
Wysłany: 2010-04-26, 20:23    [Cytuj]

Usłyszawszy znajomy i jakże piskliwy głos, ork odwrócił się w kierunku z którego dobiegł.
Na Gorka i Morka! Toruviel! To ty jeszcze żyjesz?!-krzyknął w przypływie radości. Ktoś jeszcze z dawnej ferajny żyw? Jak Ci się wiodło przez te lata?- zasypał pytaniami biedną elfkę po czym w radosnym szale począł ją witać...co bardziej wyglądało na próbę zabójstwa z racji dość znacznej różnicy gabarytów...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW
     
tomsky27


Toruviel
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 26
Piwa: 1/2

Zloto
Wysłany: 2010-04-26, 22:17    [Cytuj]

Ah wiodło się - odpowiedziała elfka - podróżując po Zamorskich Krainach podreperowałam nieco siłę, choć kosztem uników, ale co tam szrama to dla mnie nie pierwszyzna... I właśnie za morzem dogonił mnie gołąb od Zygfryda z wiadomością, że w Seavranie coś się zaczyna dziać - więc jestem - mam nadzieję, że na dłużej :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Wojownicy Wiatru
     
HumanWafer
Green iz mean!


Ghazghkull
Ork
Berserker
Wiek: 34
Posty: 50
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Udź

Zloto
Wysłany: 2010-04-27, 00:14    [Cytuj]

No tego starego mądrali list też mnie znalazł, choć nie widziałem go do tej pory jeszcze, z tego co widziałem na turnieju, to przystał bo bordowych. Świat stanął na głowie...-powiedział ork biorąc spory łyk napitku. To prawda że nabrałaś trochę muskulatury, zawsze wiedziałem że drzemie w tobie prawdziwy wojak i takiemu nie przystoi ciągle tańczyć w okół wroga!- rzekł wyginając pooraną blizna mordę ork w karykaturę uśmiechu...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16